ekranwmroku

Nie tylko elektroniczne nowości
Audio-tuning, czyli muzyka w aucie

Specyficzną postacią systemów audio są te, które wiążą się z samochodami. Dla zdecydowanej większości z nas wystarczającym rozwiązaniem muzycznym w aucie jest przyzwoite radio samochodowe, ewentualnie dodatkowe głośniki z tyłu pojazdu.

Są jednak osoby, dla których to dużo za mało. One są gotowe inwestować wiele tysięcy złotych w to, aby zamienić swoje pojazdy w sale koncertowe na kółkach.

Zjawisko audio-tuningu dotarło do Polski już jakiś czas temu. W różnych częściach kraju odbywają się zloty ludzi, którzy poświęcili masę czasu i środków, aby nagłośnić swoje auta.

Ci, którzy są częścią tego ruchu podkreślają, że takie działania wciągają jak narkotyk. Zawsze pojawiają się nowe pomysły i inspiracje.

Nowe rozwiązania, które można zamontować w swoim pojeździe, dodatkowe głośniki czy przetworniki – opcji jest bardzo wiele. Czasami urządzeń audio jest tak wiele, że zaczynają one decydować o wyglądzie i formie auta.

Stopniowo traci ono swoje walory użytkowe typowe dla samochodu, a staje się machiną dźwięku. Dlatego zazwyczaj „audio-tunerzy” mają drugie auto, którego używają w „normalny” sposób.

drukarka 3d do szkoły https://amica-group.com/news-details/oven-manufacturer Ścienny uchwyt do telewizora i ekranu led, lcd