ekranwmroku

Nie tylko elektroniczne nowości
Niewielki ogród w zabudowie szeregowej

Tuż za tarasem mamy niewielką przestrzeń przeznaczoną na ogród, a właściwie ogródek. Chcemy to urządzić tak, żeby każdą wolną chwilę móc spędzić na świeżym powietrzu a nie w pomieszczeniu.

Potrzebne nam są oryginalne, z dobrego materiału, nieduże, wielofunkcyjne meble. Taki wybór wymusza na nas metraż, jakim dysponujemy.

Warto się w tej sytuacji przyjrzeć meblom, które zaspokoją nasze oczekiwania i możliwości. Katalogi mebli podpowiadają różne rozwiązania i na pewno uda nam się wybrać coś odpowiedniego.

Najlepsze byłyby takie meble, które jednocześnie miałyby funkcję różnych schowków, np. sofa czy fotele z pełnymi skrzyniami, do których możemy schować poduchy na noc, żeby nie zawilgotniały.

Ciekawym rozwiązaniem jest też stół z obszernymi szufladami, gdzie znajdą miejsce np. sztućce, serwetki, książki, gazety, szachy, gry planszowe i inne podręczne przedmioty.

Taki komplet dobrze będzie wyglądał na tarasie, a gdzieś na trawie możemy zainstalować parasol, huśtawkę lub hamak.

https://www.tophifi.pl/aktualnosci/p5-wireless-pierwsze-bezprzewodowe-sluchawki-bowers-wilkins/ nawozku.com.pl www.stnicholaseklutna.org