ekranwmroku

Nie tylko elektroniczne nowości
W każdym ogrodzie inny wystrój

Nie ma jednej recepty dla wszystkich, jeśli chodzi o wybór mebli ogrodowych. Każdy człowiek ma inny gust i upodobania, różne możliwości finansowe, kierują nim inne priorytety.

A poza tym nasze ogrody bardzo różnią się od siebie. Mieszkamy przecież w wielu różnych miejscach i charakter naszych ogrodów jest zależny od warunków topograficznych, otaczającej przyrody, klimatu, nasadzeń roślinnych, architektury.

Można powiedzieć, że te powody również mają wpływ na styl mebli, jakie rozstawimy w ogrodzie. W nowoczesnych, niewielkich ogrodach miejskich powinny się znaleźć współczesne meble, proste, eleganckie, o dość surowej formie.

Dobrze, żeby były zrobione z metalu, szkła ewentualnie rattanu, który wpisuje się doskonale w każdą przestrzeń. W rejonach górskich dobrze się prezentują solidne meble drewniane i to niezależnie od gatunku drewna, z jakiego są zrobione.

Przydomowe ogrody to już dowolność uwarunkowana głównie finansami. W ogródkach działkowych dobrze wyglądają ławki, stoliki i krzesełka wykonane z deseczek na metalowych stelażach.

słuchawki http://www.blognavi.pl/po-godzinach/488-przywitaj-wiosne-z-nawigacja-naviexpert-w-promocyjnej-cenie globalizacja.net.pl