ekranwmroku

Nie tylko elektroniczne nowości

Żar leje się z nieba, upały nie odpuszczają, a na taką pogodę idealnym rozwiązaniem jest ochłoda w zimnej wodzie basenowej. Jeśli jeszcze nie masz basenu w swoim ogrodzie – nie jest za późno. W każdej chwili możesz go kupić i cieszyć się udogodnieniami jakie on zapewnia.

Basen ogrodowy jest świetnym rozwiązaniem do ogrodu. Jest bardzo prosty w obsłudze, a przy tym jest praktyczny i funkcjonalny. Decydując się jednak na zakup basenu warto wybrać taki, które spełni nasze oczekiwania.

Wariantów jest kilka. Najpopularniejszym z nich jest sześcioosobowy basen o wysokości około 50 centymetrów. To optymalne rozwiązanie dla typowej wielkości rodziny.

Jeśli jednak marzą Ci się Karaiby we własnym ogrodzie, wybierz basen co najmniej dwunastoosobowy, z dodatkowymi wzmocnieniami oraz drabinką. W takim basenie atrakcją nie tylko będą kąpiele i wodne zabawy, ale także opalanie na materacu dmuchanym. Basen w ogrodzie to akcesorium, które ucieszy małych i dużych.

Zaspokoi potrzebę ochłodzenia, a przy tym wzmocni wrażenie luksusowości ogrodu. Zainwestuj w basen wytrzymały, dobrej jakości, który posłuży Ci wiele sezonów.

Zaprawy nasienne