ekranwmroku

Nie tylko elektroniczne nowości
Douszne czy nauszne?

Spośród dostępnych na rynku modeli słuchawek możemy wyodrębnić dwa typy budowy – z jednej strony mamy modele douszne, a z drugiej nauszne. Te pierwsze są standardowym rozwiązaniem w przypadku odtwarzaczy przenośnych, a także smartfonów. Ich zaletą są niewielkie rozmiary i niska waga.

Takie słuchawki można łatwo schować do kieszeni, więc są bardzo praktyczne, gdy jesteśmy w ruchu i zależy nam na pełnej mobilności. Wyglądają dyskretnie, nie rzucają się w oczy. Choć nie dają z reguły doskonałego dźwięku, to jeśli są dobrze wykonane powinny nas zadowolić.

Drugim typem słuchawek są te nauszne, bardziej cenione przez audiofilów. Współpracują one doskonale ze stacjonarnymi systemami audio, pozwalają się cieszyć bogactwem detali w odtwarzanej muzyce. Spisują się bardzo dobrze również wtedy, gdy zostaną podłączone do urządzeń przenośnych.

Nawet średniej klasy empetrójka ukaże nam sporo walorów, jeśli użyjemy wysokiej jakości nausznych słuchawek. Są one przy tym zdrowsze dla słuchu, ponieważ dźwięk jest łagodniejszy i nie kieruje się bezpośrednio do kanałów usznych.

Monitory interaktywne https://amica-group.com/news-details/oven-manufacturer www.moto-laje.pl