ekranwmroku

Nie tylko elektroniczne nowości
Miksery audio – czym są i kto je produkuje?

Miksery audio to specjalne urządzenia, pozwalające na zmianę parametrów doprowadzanego sygnału, czyli chociażby na wzmocnienie brzmienia lub jego stłumienie. Wśród tego sprzętu znajduje się także maszyna, przeznaczona specjalnie do użytku DJ’ów. To właśnie dzięki niej mogą oni dowolnie korygować barwę dźwięku, a także mieszać sygnały, pochodzące z kilku odmiennych źródeł.

W ten sposób przekaz audio staje się bogatszy i wywiera większe wrażenie na słuchających. Oczywiście, wszystko zależy od tego, jaki efekt chce się osiągnąć oraz jakiego charakteru będzie impreza. Za produkcję mikserów audio, kierowanych do DJ’ów, odpowiedzialnych jest kilka firm, znanych przez entuzjastów tego typu urządzeń na całym świecie.

Często wymienianą nazwą jest chociażby Allen&Heath. Początkujący często skłaniają się też do wyboru marki Soundcraft, która ma dosyć korzystne ceny. Nie należy też zapominać o mikserach z firmy Behringer oraz Yamahy – popularnej marki, od lat produkującej instrumenty oraz inny sprzęt muzyczny.

drukarka 3d do szkoły medest.org.pl https://zabezpieczeniapoznan.pl/