ekranwmroku

Nie tylko elektroniczne nowości
Działka daleko od domu

Jesteśmy posiadaczami dużej działki oddalonej od naszego miejsca zamieszkania o kilkanaście kilometrów. Chcemy ją zaaranżować tak, by była naturalna, nie odbiegała wyglądem od otoczenia, zaspokajała nasze potrzeby i gusty.

Wiadomo, że będziemy na niej wypoczywać, przyjmować gości, więc potrzebne nam będą stosowne meble. Jak tu wybrać takie, które spełnią podstawowe funkcje, a jednocześnie przetrwają u nas przez długi czas? Odległość od domu nasuwa pytanie, czy warto inwestować w jakieś wyszukane, drogie meble narażając się na ich zniszczenie lub utratę? Nasza obecność na działce jest sporadyczna, więc najrozsądniejszym wyjściem będzie zakupienie najtańszych mebli, których dewastację lub zniknięcie zawsze będziemy w stanie uzupełnić.

Może wybór tanich mebli nie będzie nas do końca satysfakcjonował, ale przynajmniej zapewni nam dobry wypoczynek. Przy każdej kolejnej wizycie na działce tanie meble będą raczej na miejscu, bo nie będą stanowiły atrakcyjnego łupu dla złodziei.

My natomiast będziemy mieli na czym usiąść i zjeść posiłek. Jak widać nie zawsze tylko nasz gust i chęci będą dobrym kryterium przy wyborze mebli.