ekranwmroku

Nie tylko elektroniczne nowości
Program TV – szybkie sprawdzenie aktualności

Choć wiele osób wykorzystuje swoje multimedialne urządzenia do oglądania filmów, to jednak tradycyjna telewizja nadal króluje. Liczne programy zapewniają rozrywkę, dostarczają wiedzy na temat informacji z kraju i zagranicy, a także wiele innych ciekawych treści.

Niemniej jednak okazuje się, że mobilne urządzenie może okazać się niezbędne podczas oglądania telewizji. Bowiem dostępne jest oprogramowanie mobilne, które oferuje dostęp do programu telewizyjnego.

Aplikacja Program TV, bo o niej mowa do tylko i wyłącznie aktualne treści, uwzględniające ewentualne zmiany w nadawaniu programów. Zawiera listę niemal wszystkich programów polskich i zagranicznych.

Pozwala na filtrowanie pod względem ulubionych stacji, dowolne wyświetlanie oraz ustawienia. Szereg opcji umożliwia łatwy i przede wszystkim szybki dostęp do ulubionych programów, a także polecanych przez aplikacje.

Ciekawym dodatkiem jest funkcja udostępniania informacji o danym filmie drogą mailową, SMS, czy za pośrednictwem portali społecznościowych.

www.hpbj-online.pl