ekranwmroku

Nie tylko elektroniczne nowości
SoundHound – zgadnij, co to za utwór

Nie ulega wątpliwości, że technika rozwija się w zaskakującym tempie, co zdecydowanie widać niemal na każdym kroku. Również wśród programów mobilnych, ciągle coś zaskakuje. Z pewnością duże zainteresowanie wzbudza jedna z licznych aplikacji, jaką jest SoundHound.

Zastosowanie jej robi wrażanie na nie jednym użytkowniku, ale także i znajomych. Zatem w czym tkwi jej sekret? Wiele razy słysząc jakąś piosenkę, zastanawiałeś się, co to za utwór. Aby odpowiedzieć na to pytanie, należało znać tekst i wpisać do wyszukiwarki.

Dzisiaj jest to zdecydowanie łatwiejsze. Bowiem dzięki wspomnianej aplikacji można uzyskać nazwę tytułu oraz wykonawcy. Wystarczy umieścić urządzenie blisko odbiornika i nacisnąć wskazany w programie przycisk.

Po kliku sekundach otrzyma się wynik wyszukiwania. Wszystkie utwory zostają zapamiętane w aplikacji i zawsze można do nich powrócić. Program posiada jeszcze wiele innych ciekawych opcji związanych z wyszukiwaniem utworów muzycznych, które z pewnością będą bardzo przydatne.

Najnowsze wózki wymagają regularnego serwisowania www.2012gniewojca.pl http://nawigujzorange.pl/2016/11/21/funkcje-nawigacji-orange-o-ktorych-mogles-nie-wiedziec/